Panel klienta

 

Kancelaria oferuje swoim Klientom całodobowy dostęp do dokumentów i informacji związanych z powierzonymi sprawami. Po zalogowaniu się do serwisu Temitime.pl (który kancelaria wykorzystuje do zarządzania swoją bieżącą działalnością) Klient kancelarii ma możliwość zapoznania się z aktualnym statusem każdej ze spraw powierzonych kancelarii, w tym w szczególności: dokumentacją dot. sprawy (wraz z możliwością jej pobrania), terminarzem rozpraw i innych czynności wykonanych w związku z prowadzeniem danej sprawy przez kancelarię.

Dodatkowo każdy z Klientów posiadających dostęp do serwisu jest informowany o istotnych zmianach bądź czynnościach związanych z powierzoną sprawą w formie alertu przychodzącego na skrzynkę e-mailową Klienta.

 

Wykorzystywany przez kancelarię serwis gwarantuje bezpieczeństwo danych na poziomie zabezpieczeń stosowanych przez banki zarówno w obszarze szyfrowania danych, zabezpieczeń przed przechwyceniem danych przez osoby niepożądane jak i umiejscowienia i lokalizacji serwerów. Więcej informacji dotyczących zagadnień związanych z bezpieczeństwem danych znajduje się na stronie: http://www.temitime.pl/bezpieczenstwo .

 

W celu zalogowania się do serwisu konieczne jest wejście na stronę logowania:

i wpisanie przez Klienta Jego adresu e-mail oraz utworzonego przez Klienta hasła.