Prawnicy, radcowie prawni, adwokaci

20 lat doświadczenia, ekspercka wiedza, zaangażowanie, rezultaty

Wysokie kwalifikacje

Duża praktyka prawno-biznesowa

Setki wygranych spraw

Porady prawne

Porady prawne z wielu dziedzin prawa. Szybka i skuteczna pomoc prawna radcy prawnego. Porady prawne stacjonarne i porady prawne on-line.

Prowadzenie spraw sądowych

Zastępstwo procesowe przed sądami, prokuraturą, ZUS i US. Wysoka skuteczność działania. Fachowe wsparcie prawne w trakcie procesów sądowych.

Sporządzanie i opiniowanie umów

Profesjonalna pomoc prawna w sporządzaniu, zmienianiu, opiniowaniu i negocjowaniu umów różnego rodzaju. Umowy typowe i złożone, stosowane w obrocie gospodarczym oraz prywatnym.

Magdalena Mendyka-Moniuszko

Radca prawny, mediator, negocjator, przedsiębiorca, właściciel kancelarii

Magdalena Mendyka-Moniuszko – radca prawny (uprawnienia od 2010 r.),  członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie (WA-7409). Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (1999-2004 r.). Absolwentka Podyplomowego Studium Podatków i Prawa Podatkowego organizowanego przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (2018-2019 r.). Dyplomowany mediator w sprawach cywilnych i gospodarczych (nr dyplomu 983/MCG/Warszawa 2015) i pracowniczych (nr dyplomu 752/MP/Warszawa 2015).

Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie gospodarczym obejmującym doradztwo zarówno w zakresie umów handlowych, prawie pracy, autorskim, korporacyjnym, budowlanym, podatkowym jak i w prawie procesowym, egzekucyjnym czy upadłościowym.

Przez dwanaście lat (od 06.2002 r. do 03.2014 r.) związana z jedną z warszawskich kancelarii, w której osiągnęła wszystkie szczeble kariery prawniczej zajmując stanowiska:

radcy prawnego i wspólnika (partnera) kancelarii (od 01.2011 r. do 03.2014 r.);

starszego prawnika (od 05.2007 r. do 12.2010 r.),

prawnika (od 07.2004 r. do 04.2007 r.)

asystenta radcy prawnego (od 06.2002 r. do 06.2004 r.).

Wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz poznanie oczekiwań Klientów co do sposobu i zakresu świadczenia usług prawnych stały się asumptem do założenia w kwietniu 2014 roku indywidualnej Kancelarii Radcy Prawnego Magdaleny Mendyki – Moniuszko, działającej w oparciu o koncepcję pro-biznesowej i kompleksowej obsługi prawnej. 

W ramach w/w kancelarii Magdalena Mendyka-Moniuszko świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych i przedsiębiorców różnej wielkości, zarówno z kapitałem polskim i jak i zagranicznym, działających w zróżnicowanych formach prawnych m. in. w branżach: dystrybucyjnej, budowlanej, recyklingowej, wydawniczej, rozrywkowej, medialnej, IT, FMCG.

radca prawny magdalena mendyka_moniuszko podpis

Radca Prawny Warszawa

Adwokat Warszawa

Prawnicy, radcowie prawni, adwokaci, eksperci zewnętrzni

Zapewniam obsługę prawną opartą na własnej wiedzy i 20-letniej praktyce w zawodzie prawnika i radcy prawnego. Współpraca z doświadczonymi ekspertami pozwala mi na realizację zadań z wielu gałęzi prawa na najwyższym poziomie.

Prawnik Warszawa

Dr. hab. nauk prawnych, wykładowca akademicki

Of counsel

Kancelaria Radcy Prawnego

Doradca restrukturyzacyjny, doradca podatkowy

Of counsel

Kancelaria Radcy Prawnego

Asystent radcy prawnego

prawnik warszawa

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej w Twojej sprawie lub w sprawie dotyczącej Twojego biznesu- skontaktuj się ze mną. Opisz mi swój problem, a ja zaproponuję Ci, w jaki sposób mogę pomóc i ile będzie kosztować moja usługa.

Kancelaria – aktualności

Ostatnie wpisy na blogu radcy prawnego.

Uzyskaj pomoc prawną

Biuro kancelarii

ul. Pohulanka 1B lok. 6; 03-890 Warszawa

Kontakt

mendykamoniuszko@radcaprawny-mmm.pl magdalena@mendykamoniuszko.pl

Godziny otwarcia

Pon., Śr.; Czw.: 9:00-16:00; Wt., Pt.: 15:00-22:00